Uwikłani. Pokusa – Laurelin Paige

Tytuł: Uwikłani. Pokusa

Autor: Laurelin Paige

Wydawnictwo: Wydawnictwo Kobiece

Tłumaczenie: Monika Pianowska

Tytuł oryginału: Fixed on You

Data wydania: 19 listopada 2015

Liczba stron: 360

 

Miłość ma wiele odcieni. Potrafi mocno uzależniać i działać na nas jak narkotyk. Czy jest ktoś, kto się jej nie podda? Ktoś, kto się nie uzależni?

Laurelin Paige to amerykańska pisarka, jest autorką powieści erotycznych i romansów.
Miłośniczka seriali takich jak Gra o tron czy The Walking Dead.
Prywatnie autorka jest żoną i matką trzech córek.

Młoda, piękna i bardzo inteligentna Alayna Withers właśnie obroniła tytuł MBA na prestiżowej nowojorskiej uczelni. Pracuje w klubie nocnym i marzy o awansie na stanowisko menedżera. Z mocnym postanowieniem stara się trzymać z dala od mężczyzn wyzwalających w niej chorobliwą obsesję miłosną, przez którą popadła w problemy z prawem.

Alayna jest pewna, że nic nie jest w stanie zakłócić jej doskonałego planu. Nie przewidziała jednak, że na jej drodze, w najmniej oczekiwanym momencie, stanie diabelnie przystojny miliarder Hudson Pierce – nowy właściciel klubu nocnego, w którym pracuje. Wkrótce Hudson składa Alaynie propozycję nie do odrzucenia, zupełnie nie pokrywającą się z jej planami…

13275537_1118090198257869_1427994708_o.jpg

 

Interakcje zachodzące między bohaterami są intensywne. On jest mocną postacią, o przywódczych cechach dominatora. Ona pełna planów, jednak z jedną obsesją… Co z tego wyniknie? Ciekawy romans, pełen uczuć i emocji. Jak oprzeć się tak silnej pokusie?

Hudson uważa, że jest niezdolny do miłości i uczuć. Alayna twierdzi, że wcale tak nie jest. Jak to się skończy? Które z nich będzie miało rację?

Książka to erotyk, ja lubię takie książki. Według mnie to bardzo dobra pozycja, przeczytałam ją jednym tchem. Styl jakiem napisana jest książka jest rzeczowy, a przy tym lekki. Bardzo dobrze się to czyta.

Układ, który Alaynie proponuje Hudson jest dość nietypowy, ze to ogromny plus dla autorki. Sama bym na taki nie wpadła! Ciekawe rozwiązanie, by połączyć losy głównych bohaterów.

Ciekawe relacje łączą też Alaynie z jej bratem, nie są łatwe, dlatego czytelnik chce wiedzieć o nich jeszcze więcej. Oczywiście żeby nie było za pięknie, dziewczyna ma też na swoim koncie konflikt z prawem. Jednak jeśli chcecie wiedzieć jaki, to zachęcam do przeczytania książki.

Podsumowujące bardzo dobry pozycja, o silnych uczuciach, a zarazem o niezdolności do miłości. Pokazująca różne relację z otoczeniem, a także możliwości radzenia sobie z problemami. Serdecznie polecam!

Moja ocena 9/10.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s