Uwikłani. Obsesja Laurelin Paige. BOOK TOUR

Tytuł: Uwikłani. Obsesja

Autor: Laurelin Paige

Wydawnictwo: Wydawnictwo Kobiece

Tłumaczenie: Monika Pianowska

Tytuł oryginału: Found in You

Data wydania: 16 marca 2016

Liczba stron: 376

 

Przyszła kolej na drugą część przygód znanych już mi bohaterów – Alayny i Hudsona. Po następny tom serii sięgnęłam dzięki Oli z bloga Stan: Zaczytany. Była to kolejna akcja book tour. Z wielkimi nadziejami sięgałam po ten tom.

Chociaż Hudson i Alayna zostają oficjalnie parą i nie muszą już przed kimkolwiek niczego udawać, wkrótce na jaw wychodzą mroczne sekrety mężczyzny. Dawne problemy wciągają bohaterów w skomplikowaną sieć nieporozumień, które doprowadzają do zburzenia długo budowanego zaufania i poczucia bezpieczeństwa.

Zdesperowana Alayna zwraca się o pomoc do Celii – kobiety, która kiedyś sporo namieszała w życiu Hudsona. Konsekwencje tej decyzji będą bardzo poważne, zwłaszcza że na horyzoncie pojawi się jeszcze jedna kobieta, która zawalczy o serce Hudsona.

Czy kochankowie zdołają wreszcie poskromić demony przeszłości? Czy uda im się stworzyć udany związek i odnaleźć w swoich ramionach szczęście i zrozumienie?

13493209_1137794149620807_1077426879_o

Gorąca książka pełna zwrotów akcji, pokazująca dobitnie jak skomplikowany potrafi być związek dwojga ludzi. Ciężko nie sięgnąć po tę książkę, zwłaszcza gdy czytało się pierwszą część. Czy autorka sprostała nadziei jaka towarzyszyła czytelnikom po przeczytaniu wcześniejszego tomu? Myślę, że tak.

Alayna w tej części pokazuje jak potrafi obsesyjnie potrafi być jej uczucie. Jak walczy o to co dla niej ważne. Denerwowały mnie tylko jej ciągłe zmiany humorów, a także wyjątkowa w tej części naiwność dziewczyny.

Hudson jak zawsze był silny, władczy i kontrolujący wszystko, co tylko mógł. W tym tomie możemy jednak zauważyć też u niego takie cechy jak delikatność i opiekuńczość.

Uwielbiam z całego serca Mirę i Jacka, ich cięte języki i sympatię do Alayni. Za to od samego początku nie przepadam ze Celią i Sofią. Obie pełne są fałszywości i złośliwości. Na szczęście jesteśmy wielokrotnie świadkami utarcia im nosa.

Styl autorki jest prosty, ale jest w nim coś co tak wciąga, że nie chce się odkładać książki na bok. Potrafi zbudować napięcie i atmosferę, nie da się przy tej lekturze nudzić. W książce jesteśmy świadkami wielu kłamstw, intryg i tajemnic.

Według mnie Obsesja jest dobrą kontynuacją Pokusy. Czytelnik lubiący literaturę erotyczną, z całą pewnością, znajdzie w tej lekturze coś dla siebie. Po zakończeniu książki chce się jeszcze więcej. Nie pozostaje nic jak tylko sięgnąć po trzecią część trylogii i poznać dalsze losy Alayni i  Hudsona.

 

Moja ocena: 8/10

 

Dziękuję za możliwość przeczytania książki Oli i Wydawnictwu Kobiecemu.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s