Anatomia uległości – Augusta Docher Book tour

Tytuł: Anatomia uległości

Autor: Augusta Docher

Wydawnictwo: Lucky

Data wydania: 31 stycznia 2016

Liczba stron: 592

 

 

Związki dwojga ludzi mogą być bardzo różne. Każdy z nich jest wyjątkowy i niepowtarzalny. Ile osób na świecie tyle różnych relacji. Melania próbuje swoją zbudować z Adamem. To będzie bardzo nietypowy związek.

„Co się zdarzy, gdy na drodze Melanii Duvall, niezależnej i wyzwolonej trzydziestoletniej singielki, stanie Adam Harding?
Co będzie, gdy ten twardo stąpający po ziemi mężczyzna rzuci jej wyzwanie i zaprosi do gry, w której paradoksalnie nie liczy się wygrana, a jedynie walka o nią? Czy Melania pozwoli się ujarzmić i odda w jego ręce całą siebie?

„Wiesz, że wszystko w tobie pachnie uległością? Twoje łzy, pot, skóra, oddech… Dopiero dzisiaj to sobie uświadomiłem. Zapach twojej uległości… Wyczułem go, gdy pierwszy raz wziąłem cię w ramiona. Nie wiedziałem wtedy, co tak bardzo mnie oszołomiło”.

Jak potoczy się gra, w której oboje poniosą porażkę i jednocześnie odniosą zwycięstwo? Czy nie zgubią się w trakcie podróży w głąb własnej psychiki, odkrywając świat doznań seksualnych, jakich dotąd nie znali?
Zmysłowo i bezpruderyjnie, czasem ostro i brutalnie, by za moment zaskoczyć Cię czułością i romantyzmem.
Oto „Anatomia uległości” – powieść o najskrytszych fantazjach kobiet.
Takich jak Ty…”

13898704_1168012973265591_1351582137_o.jpg

Trzydziestoletnia, niezależna singielka spotyka zaradnego i przystojnego mężczyznę. Jak myślicie jak to się może skończyć?
Tym razem to nie jest „zwykła” miłość. To historia gry, opartej na uległości i ścisłych zasadach. Tu  nie ma miejsca na czułe słówka i słodkie, grzeczne pocałunki.

Książka rozpala od samego początku, najpierw niejasny układ, później staje się bezpruderyjnym, a momentami nawet brutalnym.

Styl, którym raczy na autorka jest prosty i jasny w odbiorze. Mimo sporej grubości książki, szybko się ją kończy, a potem ma się ochotę na jeszcze więcej! Fabuła szybko wciąga i pochłania czytelnika bez reszty.

To lektura dla tych, którzy nie lubią słodkich i pięknych romansów. To książka dla niegrzecznych dziewczynek.

W książce został zastosowany ciekawy zabieg. Część opowiadana jest przez samą Melanię, a reszta historia przybliżana jest nam przez trzecią osobę. Jakby ktoś stał obok i opowiadał tę samą historię z innej perspektywy. Dzięki temu, czytelnik wie wszystko.

 

Moja ocena: 7/10

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s